Wymiana zamków Chorzów

Wymiana zamków Chorzów

Oferujemy profesjonalne usługi ślusarskie na terenie Chorzowa i okolic. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w montażu zamków oraz w wymianie zamków, a także wykonywaniu innych usług ślusarskich.

 

Działamy całodobowo, siedem dni w tygodniu. Zapewniamy szybki dojazd do Klienta na terenie miasta Chorzów i okolicy. Montujemy zamki lub wymieniamy zamki na nowe w domach, mieszkaniach, garażach, skrzynkach na listy, bramach, furtkach itp. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów montujemy zamki samodzielnie zakupione przez Klientów bądź oferujemy wykonanie usługi w oparciu o posiadane przez nas zamki i wkładki. Klientom poszukującym niezawodnych zamków oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań do ich drzwi. Jeśli potrzebują Państwo wymiany zamka w Chorzowie zapraszamy do kontaktu.

 

Posiadamy profesjonalny sprzęt, zamki wysokiej jakości i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Wykonujemy również awaryjne otwieranie drzwi. Usługę awaryjnego otwierania drzwi możemy wzbogacić o naprawę lub wymianę wadliwego zamka na nowy. Dzięki temu unikniecie Państwo kłopotliwych sytuacji w przyszłości.

 

Nasze usługi ślusarskie świadczymy na rzecz osób prywatnych, klientów biznesowych oraz instytucji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego miasta Chorzów. Zapewniamy błyskawiczną reakcję i sprawną pomoc niezależnie od sytuacji. Planowane wymiany zamków przeprowadzamy w termiach wcześniej ustalonych z klientem. Zapraszamy do współpracy!