Ślusarz

Ślusarz

Ślusarz - całodobowe pogotowie ślusarskie

Potrzebujesz pomocy ślusarza? Masz kłopot z zamkami? Zadzwoń do nas. Od ponad 15 lat świadczymy usługi ślusarskie. Nasz ślusarz pracuje w trybie całodobowego pogotowia ślusarskiego świadcząc wysokiej jakości usługi zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz!

Ślusarz - Śląsk i Zagłębie

Oferujemy profesjonalne usługi ślusarza dla Klientów z miast i okolic: Katowice, Chorzów Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy, Pszczyna, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Gliwice, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Gliwice, Knurów, Rybnik, Jaworzno, Mysłowice i innych.

Usługi ślusarskie świadczymy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych rozwiązując problemy z niesprawnymi zamkami w obiektach mieszkalnych i użytkowych, także lokalach usługowych i usługowo-handlowych. Na potrzeby naszych Klientów oferujemy również profesjonalną wymianę zamków montując w drzwiach i furtkach zamki zakupione przez klienta oraz zamki dostarczone na miejsce wykonywania usługi przez naszego fachowca.

Usługi ślusarskie na najwyższym poziomie

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne narzędzia pozwalają nam wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. Uczestniczymy w kursach i szkoleniach, które dodatkowo podnoszą jakość naszej pracy. Wszystkie usługi ślusarskie świadczymy z największa starannością, co przekłada się nie tylko na skuteczność, ale również nieinwazyjność prowadzonych prac ślusarskich. Nasz ślusarz pracuje tak, żeby jego ingerencja nie pozostawiła najmniejszych śladów na drzwiach oraz sąsiadujących elementach, takich jak ościeżnice czy maskownice. Po zakończeniu prac ślusarskich na drzwiach i ościeżnicach oraz zamkach nie dostrzeżecie Państwo żadnego śladu interwencji ślusarskiej.

Ślusarz z gwarancją

Na wykonane usługi udzielamy Państwu gwarancji. Zapraszamy do współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.